» Zasady wysyłki

Kontakt

Hity sklepowe

Zasady wysyłki

Zamówienia powyżej 300 zł brutto wysyłane są kurierem bezpłatnie.
 
Zamówienia o niższej wartości niż 300 zł wysyłane są w następujący sposób:
Koszt dostawy:
12 zł - Przesyłka Poczta Polska (zamówienie opłacone przez przelew)
21 zł – Przesyłka pobraniowa Poczta Polska (płatność gotówką przy odbiorze)
15 zł – Kurier GLS (zamówienie opłacone przez przelew)
 
Opakowanie przesyłki:
Mając na uwadze dyskrecję, zamówiony towar dostarczany jest w twardym kartonie, który jest zabezpieczony przed otwarciem przez osoby niepowołane mocną taśmą klejącą. Zawartość przesyłki zostaje odpowiednio zabezpieczona. Na tak przygotowanej paczce naklejony zostaje list przewozowy z adresem odbiorcy. Przesyłki o niewielkich gabarytach wysyłane są w kopertach bąbelkowych zabezpieczonych w podobny sposób. Na paczkach nie umieszczamy żadnych dodatkowych napisów prócz tych wymaganych przez firmy dostawcze (Poczta Polska i kurierzy).
 
Sposoby dostarczenia przesyłki  - w chwili obecnej istnieją następujące sposoby dostarczenia przesyłki:
  
Paczka i paczka pobraniowa Poczta Polska - usługi realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Termin dostarczenia przesyłki jest określony przez Pocztę Polską. Zamówienie wysyłamy w przypadku wpłaty na konto po zaksięgowaniu na koncie w ciągu 1-3 dni roboczych, natomiast w przypadku płatności gotówką przy odbiorze zamówienie wysyłamy tego samego dnia, gdy zamówienie zostanie złożone lub następnego dnia roboczego. Przesyłka zostaje dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres. W przypadku, kiedy listonosz nie zastanie adresata, pozostawia awizo. W przypadku wyboru opcji "Gotówka przy odbiorze", klient zobowiązany jest opłacić wartość zamówionej przesyłki powiększonej o koszty jej dostarczenia. Pozostawione awizo pod nieobecność adresata oznacza, że przesyłka oczekuje na odbiór w macierzystym oddziale Poczty Polskiej. Nieodebrana przesyłka w ciągu 14 dni od pierwszego awizo zostaje odesłana z powrotem do sklepu i może generować dodatkowe koszty dla zamawiającego.
 
 
Przesyłka kurierska – usługi realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS na terenie całego kraju. Dla zamówień opłaconych z góry przelewem bezpośrednim (liczy się data zaksięgowania wpłaty). Przesyłka może być wysłana w ciągu 1- 3 dni roboczych.
 
Zamówienia standardowo realizujemy w ciągu 2 do 4 dni roboczych.
 
UWAGA: Jeżeli przesyłka wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej nie trafi do Ciebie w podanym wyżej terminie, to sprawdź w swoim urzędzie pocztowym czy już tam na Ciebie nie czeka. Może się np. zdarzyć, że zaginęło awizo, a przesyłka czeka na odbiór. 
  
Sklep freetaboos.pl dokłada wszelkiej staranności w realizowaniu życzeń klientów, niemniej jednak niektórych nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Do życzeń niestandardowych, których nie realizujemy należy prośba o nie umieszczanie na paczkach dodatkowych opisów nie realizowanych przez firmy dostarczające przesyłki, np. "Zostawić na dyżurce", "Pozostawić u sąsiada", itp. Takich opisów nie możemy stosować.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłki prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj