» » Zapachy i nastroje - we dwoje

Kontakt

Hity sklepowe

Zapachy i nastroje - we dwoje

Data dodania: 26-03-2015 Wyświetleń: 315

Zapachy to wrażenia estetyczne, wspomnienia i emocje. Jedne zapadają nam w pamięci od razu, do innych przyzwyczajamy się powoli. Jedne pobudzają inne uspokajają. Każdy z nas ma chyba wspomnienia zapachów dzieciństwa, mile spędzonych wakacji czy bliskiej osoby. Za niektórymi aromatami tęsknimy o innych wolelibyśmy zapomnieć. Więż między zapachami a emocjami nie jest przypadkowa. Podobno sygnały węchowe odbieramy poprzez te same struktury mózgu, które decydują o naszych emocjach, popędach i stanach zadowolenia, przyjemności czy strachu.

     Dlatego też zapachy uważa się za sposób na poprawę nastroju i samopoczucia, na pobudzenie lub relaks. Na relaks – zapach magnolii, złe samopoczucie – lawenda, chcesz się uspokoić – wanilia, na pobudzenie – cytrusy. To tylko kilka przykładów zastosowań – tak przynajmniej mówią poradniki aromaterapii. Ale chyba każdy z nas ma swoje ulubione.

      Przypomnijcie sobie więc miłe chwile czy ulubione miejsce. Albo eksperymentujcie i wypróbujcie zapachy jeszcze Wam nieznane.  Odwiedżcie naszą stronę www.freetabooos.pl i tam w zakładce drogeria wybierzcie Wasz zapach. Forma dowolna: może to być olejek lub świeca do masażu, sól do kąpieli lub puder.  Zapachy: roślin, miejsc i emocji. Zapachy z polskiej łąki i dalekich zakątków świata.

      I pamiętajcie - rozgrzany wosk lub olejek na masujących Was dłoniach bliskiej osoby to jedyny w  swoim rodzaju afrodyzjak.
altaltalt


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj