» » Wiosenne obrazy SHUNGA - w prezencie

Kontakt

Hity sklepowe

Wiosenne obrazy SHUNGA - w prezencie

Data dodania: 28-03-2015 Wyświetleń: 308

 

      Z nadejściem wiosny przygotowaliśmy dla Was wiosenne obrazy. Bo właśnie słowo shunga to dosłownie „wiosenne obrazy”, a że wiosna jest japońskim eufemizmem słowa seks, to ich tematyką jest erotyka. Popularność zdobyły już w XVII wieku. Były tworzone w formie drzeworytów i ich tanie odbitki były rozprowadzane po całej Japonii. „Luksusową” wersją ilustracji shunga były kakemono – obrazy o tematyce erotycznej malowane na jedwabiu. Niektóre z tego typu ilustracji posiadały wysoką wartość artystyczną i były przeznaczone dla bogatych samurajów i kupców japońskich. Jeszcze dzisiaj tego typu ilustracje osiągają na aukcjach sztuki wysokie ceny i są cenione wśród miłośników sztuki japońskiej.

      SHUNGA to również nazwa firmy z USA, która nawiązując do japońskich tradycji przygotowała szeroką ofertę olejków, maści, kremów, balsamów i pudrów. Charakteryzuje je niezwykłą jakość i skuteczność. Produkty te bazują na naturalnych a nawet organicznych składnikach. Łączą naturalność, zmysłowość i skuteczność. Pachną i smakują naturalnie.

      Nie pomyliliśmy się – niektóre można jeść. Pudry do ciała SHUNGA SENSUAL POWDER można jeść, a smakują najlepiej z rozpalonego pożądaniem ciała. Nawiązują do japońskiej tradycji nyotaimori – jedzenia potraw z obnażonego kobiecego ciała.

      Produkty są ozdobione ilustracjami shunga dającymi namiastkę Japonii i jej erotycznych zwyczajów. Smaki i zapachy – różne i różniste. Zastosowanie – przyjemność.

      I prezent – dla kupujących wyroby SHUNGA przygotowaliśmy w prezencie reprodukcje kilku grafik shunga w formacie A4. Jeden produkt – jedna reprodukcja. Zapraszamy nie tylko miłośników Japonii. 


altaltalt


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj