» Polityka prywatności

Kontakt

Hity sklepowe

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

1. Administratorem danych jest ASEC z siedzibą w Elblągu, ul. Ogrodowa 5/20, 82-300 Elbląg, numer identyfikacji podatkowej (NIP) 578-128-89-19, Regon 281598620.

 

2. Do realizacji zamówienia pobierane są następujące dane: Imię i nazwisko (lub nazwa firmy), adres korespondencyjny, numer telefonu, adres e-mail oraz w przypadku, gdy jest to niezbędne numer NIP.

 

3. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zamówienia oraz informowanie klienta o nowych produktach. Dane te nie są przekazywane osobom trzecim, jednak mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionych organów jak np. policja i prokuratura.

 

4. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu

 

5. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres asec.asec@wp.pl

 

6. Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli, jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

 

7. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj