» » Odczarowany fetysz

Kontakt

Hity sklepowe

Odczarowany fetysz

Data dodania: 13-04-2015 Wyświetleń: 269

Kalendarz PIRELLI na 2015 rok, jeszcze zanim się ukazał, wywołał wiele komentarzy. Powodem tego były dwie informacje o nim : po raz pierwszy w historii wydawnictwa zaprezentowano zdjęcia modelki „super plus” i po raz pierwszy motywem przewodnim był fetysz i lateks. Dwanaście zdjęć z pięknymi modelkami pokazało inne podejście do lateksu. Już nie jako materiał zarezerwowany dotąd dla wąskiej grupy ludzi i traktowany wyłącznie jako fetysz, lecz jako piękna ozdoba kobiecych ciał. Możemy śmiało powiedzieć, że lateks został „wprowadzony na salony”.
I rzeczywiście – ubrania z lateksu coraz częściej przybierają formę eleganckich kreacji i zdobywają coraz większą rzeszę klientek i klientów.
Przedstawiamy Wam małą próbkę ubrań lateksowych z naszego sklepu. Po więcej zapraszamy na naszą stronę http://freetaboos.pl/latex-c-19_53_73.html. Znajdziecie tu zarówno klasyczne ubrania i bieliznę z lateksu, jak i wyzywające kreacje. To początek naszej kolekcji. Śledźcie naszą stronę http://freetaboos.pl/ i naszego bloga http://freetaboos.pl/blog-nc-1.html. Niebawem nowe lateksowe ( i nie tylko ) cuda. alt

Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj