» » » GNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisa
GNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisaGNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisa
GNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisaGNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisa

GNETICS EXTENDER urządzenie powiększające penisa

Dostępność: Niedostępny

Czas wysyłki: 5 dni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa pobraniowa - 0,00 zł

Numer katalogowy: cosm0006

Stan produktu: Nowy

Cena: 418,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Gnetics Extender jest urządzeniem mającym na celu pobudzenie do naturalnego wzrostu tkanek penisa. Dodatkowo leczyć syndrom Peyroniego, schorzenie, które powoduje skrzywienie prącia i utrudnia współżycie seksualne. Pierwsze efekty widać już po pierwszym miesiącu!
Gnetics Extender jest urządzeniem typu medycznego, które można nosić pod ubraniem nawet przez kilka godzin. Produkt posiada opatentowaną technologię Ergoturn®, który powoduje, że członek znajduje się w naturalnej pozycji, a jego noszenie jest bezbolesne.
Jak działa?
Męski członek posiada swoje limity, jeżeli chodzi o długość czy grubość, a uwarunkowane jest to możliwościami ciał jamistych do przechowywania krwi w momencie erekcji. Gnetic Extender bazuje na zasadzie trakcji, która jest używana w chirurgii plastycznej dla rozrostu tkanki. W tym przypadku, wzrost penisa następuje w sposób stopniowy i progresywny, a jego efektem jest wzrost mięśni i tkanek prącia. Wiele badań udowodniło, że elastyczne tkanki rdzenia penisa (zarówno wiązadełko jak i ciała jamiste) przedłużają się, jeśli zostaną stale i progresywnie poddane naciągowi.
Udokumentowane rezultaty kuracji Gnetecis Extender to wydłużenie penisa nawet do 7 cm! U 95% użytkowników przyrost w długości wynosi minimum 3 centymetry. Efekty zależą od długości noszenia oraz innych indywidualnych czynników – elastyczności skóry, przestrzegania zasad kuracji itp. Rekomendowany okres korzystania z urządzenia to przynajmniej pół roku. W indywidualnych przypadkach ten czas może być dłuższy, by osiągnąć pełne rezultaty.
W szerokości przyrost penisa wynosi od 1 do 1,5 centymetra. Nie jest prawdą wyobrażenie, że skoro członek jest wydłużany, to będzie rósł wzdłuż, ale stawał się też coraz cieńszy. Metoda naciągania tkanek powoduje, że komórki rozszerzają się w każdą stronę, sprawiając, że penisa nie tylko powiększa się, ale również poszerza.
Uzyskane rezultaty są trwałe. Ciała jamiste osiągają swój optymalny rozmiar i pozostają w tej formie, pozwalając ci cieszyć się większym penisem. Dodatkowo, urządzenie umożliwia wyprostowanie członka nawet do 70% od skrzywienia osi. Ma to znaczenie dla udanego stosunku płciowego – dla satysfakcji twojej i twojej partnerki.
Czy używanie Gnetics powoduje jakieś skutki uboczne?
Nie, nie ma żadnych efektów ubocznych, o ile przestrzegana będzie instrukcja obsługi. Nie powoduje impotencji, a wręcz przeciwnie, sprawia, że u mężczyzn zwiększa się apetyt seksualny, ponieważ większy penis daje mężczyźnie większą pewność siebie. Wyższa samoocena zachęca do częstszych zbliżeń seksualnych. Kuracja nie wymaga nadzoru lekarskiego i możliwe jest, by korzystać z urządzenia samodzielnie. Jednak minimalna długość penisa, by można go było bezpiecznie stosować, to 8 centymetrów. Nie ma limitu wielkości maksymalnej do używania Gnetics Extender. Należy być pełnoletnim, by korzystać z urządzenia.  
Zawiera pudełko z przedłużaczem i zestawem elementów potrzebnych do przeprowadzenia kuracji, m.in.:
- regulowane obręcze z wielofunkcyjnymi uchwytami silikonowymi
- bezpiecznych, umocowań przedłużacza
– czasomierzem, który pozwala kontrolować czas noszenia urządzenia i upewnić się, że noszony czas jest odpowiednio długi dla skuteczności kuracji. Gnetics to jedyny przedłużacz na rynku posiadający cyfrowy zegar, do kontroli czasu kuracji.
Gwarancja: oferujemy 24 miesięczną gwarancję obowiązującą od daty zakupu produktu. Gwarancja obejmuje wady fabryczne lub materiałowe. W przypadku stwierdzenia, że produkt jest wadliwy zostanie ustalone czy produkt będzie naprawiony czy wymieniony na nowy, bez pobierania za to żadnych dodatkowych opłat.

Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj