» » Dzień Seksu z FREETABOOS.PL

Kontakt

Hity sklepowe

Dzień Seksu z FREETABOOS.PL

Data dodania: 30-05-2015 Wyświetleń: 249

Mało kto wie, że Międzynarodowy Dzień Seksu to całkiem poważne święto bo zostało ustanowione przez Radę Tradycji Unii Europejskiej. A jest to, bądź co bądź, poważna instytucja. 
My potraktowaliśmy ten dzień też całkiem poważnie i przygotowaliśmy dla Was wiele nowości, dużo promocji i szczególny prezent dla tych, którzy wezmą udział w wydarzeniu – kupon rabatowy (10%) na zakupy w naszym sklepie i to na zawsze - dopóki będziecie mieli ochotę na seks, a my dopóki będziemy Wam w tym towarzyszyć – oczywiście duchem. 
Podobno codziennie na świecie dochodzi do ok. 120 milionów aktów seksualnych, a każdy mężczyzna myśli o seksie średnio co 7 sekund. Proponujemy – z okazji Dnia Seksu zamieńcie te myśli w czyn. 
Każdy, kto weżmie udział w tym wydarzeniu, lub do 7 czerwca, do godz. 24.00 zarejestruje się na naszej stronie www.freetaboos.pl otrzymuje od nas kupon rabatowy uprawniający do zakupów w naszym sklepie z 10% rabatem. Zapraszamy do nas, szukajcie, wybierajcie i klikajcie.
Możecie nas znależć na facebook 
https://www.facebook.com/freetaboos?ref=settings
Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj