» » Dyskretne mini

Kontakt

Hity sklepowe

Dyskretne mini

Data dodania: 29-03-2015 Wyświetleń: 298

      Ars amandi w Japonii tworzyła się w kulturze zdominowanej przez mężczyzn uwikłanych w niesamowite – oczywiście z dzisiejszego punktu widzenia – kanony zachowań, dyscypliny i obrzędów. Sposobem na odreagowanie był seks. Kiedyś przed wizytą w sypialni mężczyzna odkładał miecz samuraja a teraz firmową aktówkę. To w Japonii powstały takie wynalazki jak sztuczne pochwy – wymyślono je już kilka wieków temu – specjalne nakładki, które miały wizualnie powiększyć penisa do niebywałych rozmiarów, drażnienie wybranych stref i zadawanie bólu. 
      Nic dziwnego, że to w Japonii powstają rozmaite akcesoria erotyczne, środki do pielęgnacji ciała i ubiory. Jednym z najbardziej znanych producentów jest firma TENGA znana do tej pory jako producent masturbatorów dla mężczyzn. 
      W asortymencie TENGA znalazło się również coś dla kobiet. Są to jedyne w swoim rodzaju wibratory IROHA MINI. Służą do stymulacji zewnętrznej. Uwagę zwraca przede wszystkim pomysłowy i zabawny design i ukryty włącznik. Wibrator ten niczym nie przypomina tradycyjnych a postawiony na biurku może udawać z powodzeniem np. gumkę do wymazywania. 
IROHA MINI jest naprawdę mini a przez jej kształt wygodnie trzyma się ją w dłoni. Powierzchnia jest przyjemnie gładka, nie ma możliwości zadrapania się czy zahaczenia. Włączanie wibratora jest banalnie proste, a włącznik jest dyskretnie umieszczony i praktycznie niewidoczny. Łatwo o nią dbać, czyszczenie jej nie stanowi najmniejszego problemu. Również wymiana baterii jest też dziecinnie prosta. 
Cena również atrakcyjna. 
      Przedstawiamy Wam IROHA MINI w trzech zestawach kolorystycznych. Zadowolone z niej będą zapewne miłośniczki mocnej stymulacji i zabaw pod prysznicem. Zapraszamy i przyjemnej zabawy. 
I prezent od nas – dla każdego, kto nas polubi na Facebooku przesyłka gratis.
     altalt
      Więcej japońskich klimatów znajdziecie na stronie naszego sklepuhttp://freetaboos.pl/.

Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj