» » Bondage = Shibari ???

Kontakt

Hity sklepowe

Bondage = Shibari ???

Data dodania: 10-04-2015 Wyświetleń: 274

Bondage = Shibari ?

Bondage, czyli wiązanie i krępowanie. Może dodać pikanterii w naszych związkach, może być elementem gry wstępnej, a przede wszystkim może być zabawą we dwoje.

Jak wiązać lub krępować. Można spontanicznie zerwać z okien zasłony i użyć ich do wiązania, można chwycić leżący szalik lub zapomniany przedłużacz. Ale może to być trochę ryzykowne. Lepiej mieć pod ręką parę gadżetów – kajdanki, szarfy do wiązania czy linę. Można uprościć sobie zabawę korzystając z kajdanek, obroży lub uprzęży. Można zrobić to fantazyjnie korzystając ze starych japońskich wzorców – czyli Kinbaku Shibari.

Ta stara sztuka wiązania wywodzi się od hojojutsu – sztiki walki, której założeniem było takie unieruchomienie przeciwnika, aby nie był o w stanie się wyswobodzić. Ta sztuka wiązania trafiła do świata erotyki. Z niewielkiego grona fanów trafiła w latach 50-tych XX wieku do Europy i stała się wyrafinowaną sztuką. Sposób wiązania i związane ciało to już niemalże działo sztuki.

O tym, że to nie jest takie proste i może być naprawdę sztuką przekonacie się oglądając kilka krótkich filmów

https://www.youtube.com/watch?v=uO4gIo2nHbM

https://www.youtube.com/watch?v=IEmm3aWQab0

Shibari to z pewnością bondage, ale nie każdy sposób krępowania to bondage.

My możemy Wam zaproponować akcesoria do bondage – od tych mało skomplikowanych po wyrafinowane: szarfy, liny, kajdanki, obroże, uprząże i wiele innych.

Zajrzyjcie na naszą stronę  http://freetaboos.pl/bdsm-c-19.html i z pewnością znajdziecie coś dla siebie. A jak nie -  pytajcie – poszukamy i sprowadzimy. alt


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj