» » BLF - EASTER - BERLIN

Kontakt

Hity sklepowe

BLF - EASTER - BERLIN

Data dodania: 25-04-2015 Wyświetleń: 248

Minęło już trochę czasu, ale warto o tym przypomnieć. Jak co roku w Berlinie miłośnicy fetyszu spotkali się w Berlinie na OSTER - FETISCH - WOCHE. Jak zwykle w okresie Świąt Wielkanocnych i jak zwykle przez ekipę BERLIN LEATHER FETISH (BLF).
Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie europejskich miłośników fetyszu, gdzie można wymienić się poglądami, doświadczeniami i przede wszystkim mile i swobodnie spędzić czas wśród fetyszystów z Europy. Oczywiście w mieście otwartym na różne światopoglądy i słynącym z tolerancji - w Berlinie. 
Berlin pod raz kolejny przywitał przyjażnie uczestników spotkania - przejazd po Berlinie, koncerty i biesiady w Scheune Bar. Punktem kulminacyjnym imprezy było party " "FAST - DIRTY BASTARDS BERLIN". O powodzeniu OSTER - FETISCH - WOCHE świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników i powiększające się grono miłośników fetyszu. Nie zabrakło oczywiście uczestników z Polski. 

alt.
 Wypada zaprosić miłośników fetyszu, tolerancji i otwartości na przyszłoroczne spotkanie.

alt 
żródło: www.blf.de

Do tego spotkania odbędzie się Berlinie jeszcze wiele imprez tego typu, o których postaramy się informować Was na bieżąco. Odwiedzajcie naszego bloga - niebawem nowe informacje o podobnych wydarzeniach w Berlinie  i w Polsce. A najbliższe już w Warszawie w połowie maja. Szczegóły wkrótce.  
Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj